Doprava a platba

DOPRAVA

Zásilkovna Z point / 69,- Kč (ČR)

Doručení na pobočku zásilkovny obvykle trvá 1-3 pracovní dny od odeslání, kde si ji poté můžete vyzvednout na základě informací a kódu zaslaných zásilkovnou. Otevírací doba poboček se liší a aktuální informace lze nalézt na www.zasilkovna.cz.

Zásilkovna doručení na adresu / 115,- Kč (ČR)

Doručení na vámi zvolenou adresu obvykle trvá 1-3 pracovní dny.

Doprava zdarma při objednávce nad 700,- Kč (ČR)

Při zvolení dopravy zdarma zboží zasíláme prostřednictvím zásilkovny na výdejní místo, které je nejblíže k vašemu bydlišti a má nejdelší otevírací dobu.

Osobní odběr - Mnichovo Hradiště / 0,- Kč

Zboží bude připraveno k vyzvednutí do 1 pracovního dne na pobočce TOP drogerie, která sídlí na adrese: Masarykovo náměstí 1502, 295 01 Mnichovo Hradiště. O víkendu je pobočka zavřená.

  PLATBA 

Bankovním převodem / 0 Kč

Při platbě běžným bankovním převodem vám zašleme na e-mail informace k platbě (číslo účtu včetně kódu banky, částku a variabilní symbol, který slouží ke spárování objednávky). Tento e-mail je automaticky odeslán, jakmile je objednávka uskutečněna. Vy ve svém internetovém bankovnictví, osobně na pobočce banky či složenkou zadáte příkaz k úhradě. Jakmile jsou peníze připsány na účet, odešleme vám e-mail o přijetí platby a informaci, že zboží začínáme expedovat.

Online platba

Asociace platebních karet bohužel dala kratom (přestože je v ČR i většině Evropy legální) na svůj seznam látek, které není možné hradit platební kartou či okamžitým online převodem. Tuto možnost jsme tedy museli odstranit z našeho e-shopu a není možné objednávky kratomu nadále uhradit online. Děkujeme za pochopení.

 

Zpět do obchodu