O nás

Proč nakoupit právě u nás? 

Specializujeme se pouze na prodej čistého (nemixovaného) kratomu. Na našem e-shopu prodáváme 4 základní druhy (zelený, bílý, červený a zlatý). Každá barva se od sebe odlišuje pouze zpracováním a dobou sušení. U nás máte zaručenou 100% čistotu každé barvy, nikoliv mixy barev v určitých poměrech.

Kratom odebíráme od dlouhodobě ověřeného dodavatele, kterému plně důvěřujeme.

 

Kratom má po celém světě opravdu moc různých názvů, ale co všechny ty názvy znamenají? 

green borneo, horn, maeng da, malay, sumatera, vein, indo, thai, bali, elephant, sunda, papur.

white bali, borneo, horn, maeng da, sumatera, vein, malay, indo, thai, jongkong, banjar, hulu, original, elephant, sunda, magic.

red bali, gold, horn, maeng da, thai, vein, vietnam, malay, borneo, indo, kapuas hulu, jongkong, elephant, sumatera, sunda, dragon, banjar.

gold borneo, horn, maeng da, malay, sumatera, vein, thai, vietnam.

Také jste se v tom ztratili? Všechny tyto názvy vznikly původem z různých oblastí kde kratom pěstují.

Například kratom s názvem white maeng da není čistý bílý kratom ale je to mix 70% červeného a 30% zeleného.

Mixování kratomu není pro naše sběratelské účely vhodné. Nejlepší kratom je pouze ten co je 100% čistý.

 

Veškerý Kratom v naší nabídce se vyrábí pouze z dospělých listů, protože nedozrálé listy neobsahují tolik alkaloidů. Naše produkty pochází z Indonésie, přesněji z Bornea (indonésky Kalimantan).

Téměř veškerý Kratom, který můžete momentálně koupit volně na internetu, pochází pouze z Indonésie, konkrétně Bornea. Kratom existuje i v jiných zemích, ale je v těchto zemích zakázaný či je zakázaný jeho export, takže jej nekoupíte. Pokud tedy uvidíte kratom s názvem nějaké země nebo územím mimo Indonésii, Borneo, tak jde s velmi vysokou pravděpodobností pouze o marketing.

 

NIKDY nejsou použité suché listy, přezrálé, mladé nebo spadlé. Veškerý sběr probíhá na ohraničených a hlídaných soukromých pozemcích. Nenabízíme Kratom z volně rostoucích stromů, které by mohly přijít do styku se zvířaty.